AnasayfaGençKültür - Sanat

İKSV, 1000 üniversite öğrencisine “Kültür Sanat Kart” hediye edecek

İKSV, 1000 üniversite öğrencisine “Kültür Sanat Kart” hediye edecek

İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı, öğrenimini Türkiye sınırları içerisinde ve YÖK’e bağlı olarak gerçekleştiren 18-25 yaş aralığındaki 1.000 üniversiteli öğrenciye İKSV Kültür Sanat Kart hediye edecek.

İKSV Kültür Sanat Kart, İKSV’nin 2018 yılı içerisinde düzenleyeceği bütün etkinliklerde geçerli ve 250 TL değerinde olacak. İKSV Kültür Sanat Kart, tek seferde veya bir çok seferde etkinliklerde bilet almak için kullanılabilecek.

İKSV Kültür Sanat Kart ile her gösteri için en fazla 2 bilet alma hakkı olacak. Birinci bilet kart sahibi için alınabiliyorken ikinci bilette yine bir öğrenci için satın alınabiliyor olacak.

BAŞVURU İÇİN ÖN KOŞULLAR

  • Başvurular yalnızca kultursanatkart.iksv.org adresinden ulaşılabilecek web sitesi üzerinden yapılır.
  • İKSV Kültür Sanat Kart çekilişi için başvuracak adayların Yüksek Öğrenim Kurumu’na bağlı bir üniversitede öğrenim görüyor olmaları gerekir.
  • Çekiliş kuralları uyarınca başvurduğunuz tarihte 18 yaşınıza basmış ve 25 yaşınızı doldurmamış olmanız gerekiyor. Yapılan başvuruların doğum günü ve başvuru tarihine göre inceleneceğini ve başvuru yaptığınız gündeki yaşınızın 18-25 arası olmaması durumunda başvurunuzun geçersiz sayılacağını önemle hatırlatırız.
  • İKSV, Biletix, İninal ve Eczacıbaşı Topluluğu kadrolu çalışanları ve birinci dereceden akrabaları başvuruda bulunamazlar.
  • Bir öğrenci aynı yıl için birden fazla kart alma hakkı kazanamaz.
  • Başvuru formu doldurulmadan önce bir soru cevaplanır, doğru yanıt verenler başvuru yapmaya hak kazanır. Soru, doğru yanıt verilene dek birden fazla kez cevaplanabilir.
  • Soruya doğru yanıt veren öğrenciler başvuru formunda istenilen bütün bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurmakla yükümlüdür. Bilgilerin yanlış verilmesi ve/veya eksik doldurulması halinde başvurular geçersiz sayılır.

Son Başvuru Tarihi: 28 Ocak

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Kaynak