AnasayfaÇocuk

KARAMEL: Çocuklar için aktivite uygulaması!

KARAMEL: Çocuklar için aktivite uygulaması!

Karamel, Fransa merkezli çocuklara özel aktivitelerin bulunmasına yardımcı olan bir uygulama platformu. Bu girişim, yakındaki çocuk dostu etkinliklerin bulunmasını sağlayan bir mobil uygulamayı içeriyor. 

500.000 avroluk bir yatırımla başlanan girişim, çocuklar için her türlü aktiviteyi sunan tek uygulama alanı olmayı hedefliyor. Uygulamayı açtığınız anda çevredeki etkinlikleri görebiliyorsunuz, hafta sonu yapacak bir şeyler bulabilmeniz için sizlere seçenekler sunuyor. Eğer belirli bir şey arıyorsanız; çocuğunuzun yaşı, etkinlik kategorisi, fiyat, mesafe ve haftanın günü gibi birden çok kriteri temel alan arama motorunu kullanabilirsiniz. Çocuğunuza yeni bir enstrüman çalmasını öğretmek veya yeni bir spor dalına başlatmak istiyorsanız sürekli aktiviteleri takip etmeniz artık çok daha kolay olacak.

Şu anki pazarı ele alırsak, aktiviteler gerçekleştiren birçok farklı kuruluş var. Ancak bu kuruluşlar, ebeveynlere her zaman verimli bir şekilde ulaşamıyorlar. Bu girişim sayesinde kuruluşlar daha fazla iş alacaklar ve etkinliklerine daha fazla odaklanabilecekler. Başlangıçta herhangi bir aylık abonelik ücreti gerektirmeyen Karamel, uygulama üzerinden rezervasyon yapılan aktiviteler için herhangi bir ek ücret de talep etmeyecek.

Uygulama aktif olarak Paris’te hayata geçti. Bu yüzden Marsilya, Lyon, Bordeaux veya Montpellier’de yaşayan kullanıcılar ise şimdilik sadece etkinlikleri görüntüleyebiliyorlar, henüz uygulama üzerinden rezervasyon hizmetini kullanamıyorlar.

Kaynak