AnasayfaİnovasyonKalkınma Gündemi

Startup Weekend Kalkınma için Teknoloji temasıyla Adana’da!

Startup Weekend Kalkınma için Teknoloji temasıyla Adana’da!

Çukurova Kalkınma Ajansı, Adana Ticaret Odası, Çukurova Teknokent ve Teknoloji Transfer Ofisi işbirliğinde organize edilen Startup Weekend, “Kalkınma için Teknoloji” temasıyla 28 -30 Nisan 2017 tarihleri arasında Çukurova Kalkınma Ajansı ev sahipliğinde gerçekleşecek.

Sürdürülebilir kalkınmaya katkı sağlayacak yenilikçi iş fikrine sahip girişimcilerin, yazılımcıların, tasarımcıların, pazarlama pazarlama, tanıtım ve iş geliştirme uzmanları ile alanında uzman mentorlerin buluşacağı etkinlikte katılımcıların 48 saat süre içinde iş fikirlerini modelleyerek “en yalın ürün (MVP)” haline getirmeleri hedefleniyor.

28 Nisan 2017 Cuma akşamından 30 Nisan 2017 Pazar akşamına kadar sürecek maratona iş fikrinin varlığına bakılmaksızın Startup dünyasına ilgi duyan herkesin katılımına açık.

Etkinliğe katılım sağlamak için https://www.eventbrite.com/e/startup-weekend-adana-2017-registration-33574164229 adresinden kayıt formunun doldurulması bekleniyor.

Startup Weekend, eğitimler de içeren bir yarışma modeli ve kazanan ekibe Çukurova Teknokent’te  1(bir) yıl ücretsiz ofis alanı

hediye edilecek.adana