AnasayfaSürdürülebilir KalkınmaSosyal Sorumluluk

4. Sorunlara Çözüm Sudaki Yaşam Buluşması

4. Sorunlara Çözüm Sudaki Yaşam Buluşması

UNDP desteği ve Impact Hub ev sahipliğinde Sürdürülebilirlik Adımları tarafından her ay bir Sürdürülebilir Kalkınma Hedefi odağında yapılan Sorunlara Çözümler Buluşmalarının dördüncüsü Dünya Sulak Alanlar Günü Sebebiyle “Hedef 14: Sudaki Yaşam” odağında farklı paydaşların katılımıyla gerçekleştirilecek.

Konu hakkında ilgili tüm tarafların bir araya getirilmesinin planlandığı bu etkinlikte, Sudaki Yaşam başlığı altında yaşanan gelişmelerin ve yeni fırsatların konuşulacağı etkinlikte kurumların neler yaptıklarına ve çalışmalarına odaklanılacak. Sürdürülebilir bir gelecek için çalışan farklı kurumları bir araya getirmeyi hedefleyen Sorunlara Çözümler Buluşmaları, katılımcılara iş birliği yapmaları için önemli bir platform sağlayacak.

UNDP Türkiye İklim Değişikliği ve Çevre Portföy Yöneticisi Nuri Özbağdatlı kolaylaştırıcılığında, BakTek Çevre Teknolojileri San. Ve Tic. A.Ş. Kurucusu Alp Taşan, Doğa Koruma Merkezi (DKM), Genel Müdür Yardımcısı Hatice Dinç Sarısoy, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Deniz Hizmetleri Müdürlüğü’nden Mehmet Nuri Öztürk ve Deniz Temiz Derneği TURMEPA, Genel Müdür Yardımcısı Utku Başar’ın konuşmacı olarak katılacağı Sorunlara Çözümler Buluşması 21 Şubat 2019, Perşembe günü Impact Hub’da gerçekleşecek.

Program:

20:00 – 20:10: Karşılama & Tanışma
 
20:10 – 20:15: Açılış Konuşmaları
Sürdürülebilirlik Adımları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı, Emrah Kurum
UNDP Türkiye İletişim Koordinatörü Faik Uyanık
 
20:15 – 21:30Panel: Hedef 14: Sudaki Yaşam
 
Moderatör: 
Nuri Özbağdatlı, UNDP Türkiye İklim Değişikliği ve Çevre Portföy Yöneticisi
 
Konuşmacılar:
Alp Taşan, BakTek Çevre Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş. Kurucusu
Hatice Dinç Sarısoy, Doğa Koruma Merkezi (DKM), Genel Müdür Yardımcısı
Mehmet Nuri Öztürk, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Deniz Hizmetleri Müdürlüğü
Utku Başar, Deniz Temiz Derneği TURMEPA, Genel Müdür Yardımcısı

Kaynak